Opinie o naszej pracy

 • Pełen profesjonalizm. Za każdym razem, gdy moje pupile potrzebują pomocy, mogę liczyć na Panią Kasię, Panią Małgosię i Pana Melchoiora.
  Agata Lewicka-Smoluk- Opinia Google
 • Rok temu... Placówka prowadzona przez wspaniałe osoby...Pełne zaangażowanie i profesjonalnie. Ponadto zawsze byliśmy przyjmowani miło i serdecznie...Gabinet godny polecenia...
  Mariusz Kępiński- Opinia Google
 • Jestem bardzo zadowolony z podejścia do mojego zwierzaka, chęć niesienia pomocy i kontakt z "pacjentem" powoduje że wizyty nie są zbyt stresujące dla mojego psiaka. Polecam, warto się umówić telefonicznie, zwierzak krócej czeka i większa płynność w obsłudze:)
  Zbigniew Przybyła- Opinia Google
 • Miła obsługa, dobre podejście do zwierząt, zarówno Pan weterynarz jak i Pani są przemili, a psiaczki chodzą do nich mało stremowane.
  Antropohol- Opinia Google
 • Najlepszy weterynarz w okolicy! Jeździmy zarówno z kotem jak i psem. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo wykwalifikowani i kompetentni lekarze 👏🏼 Nigdy nie odmawiają pomocy.
  Agata Kawala- Opinia Google
 • Profesjonalne podejście do zwierzaka i właściciela. Byłem z dwoma psami na dwóch szczepieniach oraz odrobaczaniu. Wszystko na raz i muszę przyznać że jestem zaskoczony tym że żaden z moich psów nawet nie zareagował na kłucie iglą. Więc dobrzy ludzie na dobrych stanowiskach robią to kochają. Bynajmniej mają bardzo profesjonalne i dobre podejście. Szczerze polecam.
  Mikołaj Gołembka- Opinia Google

Serdecznie zapraszamy