„Współczucie i empatia dla najmniejszych zwierząt to jedna z najszlachetniejszych cnót, jakie człowiek może otrzymać w prezencie”

– Karol Darwin

Witamy w przychodni

MelKaVet

Przychodnia Weterynaryjna MelKaVet otworzyła swoje drzwi dla pierwszych pacjentów 22 sierpnia 2023 roku, ale od 2010 r. nieśliśmy pomoc w Gabinecie Weterynaryjnym, mieszczącym się nieopodal naszej placówki - przy stacji Bp.

W nowym miejscu możemy zaoferować czworonogom i ich opiekunom bardziej komfortowe warunki oraz szersze możliwości diagnostyczne. Stawiamy na rozwój, dlatego nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach by nasza wiedza, umiejętności i usługi były na jak najwyższym poziomie.

Lek.wet. Melchior Matyaszczyk

Lek.wet. Specjalista chorób wewnętrzych psów i kotów Katarzyna Samardakiewicz - Matyaszczyk

Lek.wet. Małgorzata Kowalec

To właśnie my, codziennie próbujemy pomagać Państwa zwierzętom i stawiać czoła wyzwaniom diagnostycznym. I choć czasem kłody pod nogami i wiatr w oczy , nie poddajemy się, walczymy, angażując się w każdy przypadek.
Pamiętamy Wasze imiona i rozpoznajemy Was gdy przypadkowo się spotykamy.
Cieszymy się się z każdego naszego sukcesu medycznego, ale także szczerze współczujemy i również płaczemy z Wami gdy podopieczny musi przejść na „drugą stronę tęczy”